Mafka Kosmetyki Naturalne

Ekocuda 2021 - 3 dni promocji w Mafce

Każde EKOCUDA to dla nas wielka frajda! Przygotowaliśmy dla Was 3 promocje. Wszystko -15%, darmową dostawę do zakupów od 70 zł oraz olejek do demakijażu gratis.

Przeczytaj więcej

Trzy przepisy na naturalne kosmetyki . Idealne na prezent

Własnoręcznie zrobiony domowy kosmetyk to nie tylko frajda dla jego autora. To także świetny pomysł na prezent. Także taki na ostatnią chwilę. Oto 3 przepisy na kosmetyki, które świetnie sprawdzą w roli prezentu.

Przeczytaj więcej

Świeca sojowa Winter Blend w prezencie od Mafki

Przez cały styczeń do zakupów powyżej 100 zł dodajemy naszą autorską świecę sojową "Winter Blend" w prezencie.

Przeczytaj więcej

2 przepisy na kremy z filtrami przeciwsłonecznymi DIY, które chronią przed komarami


Oto 2 przepisy na domowe, naturalne kremy z filtrem SPF około 15 i SPF około 30, które przy okazji mogą pomóc odstraszyć komary. 

Przeczytaj więcej

Świeca Winter Blend w prezencie


Do zakupów powyżej 150 zł (dotyczy wartość koszyka bez dostawy!) dodajemy w prezencie świecę sojową handmade o autorskim zapachu Winter Blend.

Przeczytaj więcej

BLACK FRIDAY 2020! Promocja 3w1 na Mafka Kosmetyki Naturalne


Z okazji największego święta zakupów, przygotowaliśmy pakiet rabatów na kosmetyki naturalne Mafka. Taka akcja długo się nie powtórzy, więc lepiej skorzystać, żeby potem nie żałować.

Przeczytaj więcej

MAFKA na targach EKOCUDA online - edycja listopadowa

Mafka na listopadową edycję Targów Ekocuda online przygotowała aż 3 promocje na kosmetyki naturalne. Wszystkie kupisz 15% TANIEJ. Ale to nie koniec. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy.

Przeczytaj więcej

Box Jesieniary. Dzięki niemu będziesz cieszyć się jesienią bardziej, niż kiedykolwiek!


Box Jesieniary to zestaw kosmetyków naturalnych Mafka, które zregenerują skórę po lecie i przygotują do zimy. To również dodatki umilające jesienne popołudnia i wieczory. Herbata "pieczone jabłko", świeca sojowa hand-made z naturalnymi olejkami eterycznymi oraz kartka pocztowa z motywem jesieniary. 

Przeczytaj więcej