Mafka Kosmetyki Naturalne

Box Jesieniary. Dzięki niemu będziesz cieszyć się jesienią bardziej, niż kiedykolwiek!


Box Jesieniary to zestaw kosmetyków naturalnych Mafka, które zregenerują skórę po lecie i przygotują do zimy. To również dodatki umilające jesienne popołudnia i wieczory. Herbata "pieczone jabłko", świeca sojowa hand-made z naturalnymi olejkami eterycznymi oraz kartka pocztowa z motywem jesieniary. 

Przeczytaj więcej

Skóra pod maseczką ochronną. Jak o nią dbać?

Maseczki ochronne stały się nierozerwalną częścią naszego życia. Niestety, skóra pod maseczką nie ma łatwo. Sprawdź, co zrobić i jak dbać o cerę, by w czasie noszenia maseczki, nie mieć dodatkowych problemów pielęgnacyjnych.

Przeczytaj więcej

Mafka na TARGACH EKOCUDA online

Sprawdź, co Mafka przygotowała na targi Ekocuda online. Czekają na Ciebie aż 3 promocje, które łączą się ze sobą!

Przeczytaj więcej

Wszystko -15% + olejek do demakijażu za 1 zł

Wszystkie kosmetyki naturalne Mafka dostają rabat 15%, a jeśli wydasz 200 zł, możesz zgarnąć olejek do demakijażu za 1 zł. To nie koniec mafkowych atrakcji!

Przeczytaj więcej

2 urodziny MAFKI! Zgarnij rabat na kosmetyki narturalne

Z okazji drugich urodzin Mafka Kosmetyki Naturalne przygotowała dla Was 2 akcje rabatowe, które są ważne przez 2 dni. Nie przegapcie okazji na złapanie super produktów w fajnych cenach. 

Przeczytaj więcej

Próba uczuleniowa. Co to jest oraz jak i dlaczego warto ją wykonać?


Próba uczuleniowa jest niezbędna, by ocenić bezpieczeństwo kosmetyku. Wykonuje się ją w warunkach laboratoryjnych, ale warto też zrobić ją w domu, przed rozpoczęciem używania kosmetyku.

Przeczytaj więcej

Krem funkcyjny 30 ml za 1 gorsz. Tylko do 1 lipca włącznie

Z okazji urodzin Moni mamy dla Was prezent. Do każdego zamówienia powyżej 100 zł krem funkcyjny 30 ml dostaniecie za 1 grosz.

Przeczytaj więcej

Olejek do demakijażu GRATIS

Wystarczy, że złożysz zamówienie za 110 zł, a naturalny, wegański olejek do demakijażu Mafka 50 ml masz od nas w prezencie. Tylko tyle dzieli Cię od delikatnego zmywania makijażu, bez szczypania w oczy. 

Przeczytaj więcej