Mafka Kosmetyki Naturalne

MAFKA na targach EKOCUDA online - edycja listopadowa

Mafka na listopadową edycję Targów Ekocuda online przygotowała aż 3 promocje na kosmetyki naturalne. Wszystkie kupisz 15% TANIEJ. Ale to nie koniec. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy.

Przeczytaj więcej

Box Jesieniary. Dzięki niemu będziesz cieszyć się jesienią bardziej, niż kiedykolwiek!


Box Jesieniary to zestaw kosmetyków naturalnych Mafka, które zregenerują skórę po lecie i przygotują do zimy. To również dodatki umilające jesienne popołudnia i wieczory. Herbata "pieczone jabłko", świeca sojowa hand-made z naturalnymi olejkami eterycznymi oraz kartka pocztowa z motywem jesieniary. 

Przeczytaj więcej

Skóra pod maseczką ochronną. Jak o nią dbać?

Maseczki ochronne stały się nierozerwalną częścią naszego życia. Niestety, skóra pod maseczką nie ma łatwo. Sprawdź, co zrobić i jak dbać o cerę, by w czasie noszenia maseczki, nie mieć dodatkowych problemów pielęgnacyjnych.

Przeczytaj więcej

Mafka na TARGACH EKOCUDA online

Sprawdź, co Mafka przygotowała na targi Ekocuda online. Czekają na Ciebie aż 3 promocje, które łączą się ze sobą!

Przeczytaj więcej

Wszystko -15% + olejek do demakijażu za 1 zł

Wszystkie kosmetyki naturalne Mafka dostają rabat 15%, a jeśli wydasz 200 zł, możesz zgarnąć olejek do demakijażu za 1 zł. To nie koniec mafkowych atrakcji!

Przeczytaj więcej

2 urodziny MAFKI! Zgarnij rabat na kosmetyki narturalne

Z okazji drugich urodzin Mafka Kosmetyki Naturalne przygotowała dla Was 2 akcje rabatowe, które są ważne przez 2 dni. Nie przegapcie okazji na złapanie super produktów w fajnych cenach. 

Przeczytaj więcej

Próba uczuleniowa. Co to jest oraz jak i dlaczego warto ją wykonać?


Próba uczuleniowa jest niezbędna, by ocenić bezpieczeństwo kosmetyku. Wykonuje się ją w warunkach laboratoryjnych, ale warto też zrobić ją w domu, przed rozpoczęciem używania kosmetyku.

Przeczytaj więcej

Krem funkcyjny 30 ml za 1 gorsz. Tylko do 1 lipca włącznie

Z okazji urodzin Moni mamy dla Was prezent. Do każdego zamówienia powyżej 100 zł krem funkcyjny 30 ml dostaniecie za 1 grosz.

Przeczytaj więcej