Dzień Mamy Zestaw Kosmetyków Naturalnych

Czas dostawy 2 - 3 dni robocze (dot. Fedex Polska)
94.00

Oto zestaw kosmetyków naturalnych, idealny na Dzień Mamy. 

Skomponowałyśmy go z dwóch produktów dedykowanych skórom suchym i wrażliwym, które jednocześnie są bardzo uniwersalne. Na pewno sprawią Mamie wiele radości i będą trafionym prezentem. Wszystko zapakowane w ekologiczne, eleganckie pudełko, które na Twoje życzenie spersonalizujemy. 

 

ZESTAW KOSMETYKÓW NA DZIEŃ MAMY 

KREM FUNKCYJNY (KLIK) - nasz bestseller, który świetnie sprawdza się w pielęgnacji skóry suchej.  Jeśli nie masz pewności, czy spodoba się maminej twarzy, to niech ogarnie Cię spokój. 

Dzięki temu, że jest uniwersalny, będzie mogła go wykorzystać jako krem do bardzo zniszczonych dłoni (także tych, które często są narażone na podrażnienia i alergie) lub balsam do ciała dla skóry bardzo suchej i wrażliwej. 

HYDROLAT Z KWIATÓW LAWENDY (KLIK) odpowiedni do każdego typu cery, pachnie bardzo świeżo i lekko, ukoi po ciężkim dniu. Można go używać jako toniku, mgiełki odświeżającej, dodatku do domowych maseczek. 

PUDEŁKO Z DEDYKACJĄ - Zestaw Kosmetyków Naturalnych zapakujemy najładniej, jak tylko potrafimy, by Mama poczuła się naprawdę szczególnie. Ekologiczne pudełko zdobi spersonalizowana "owijka". Dokończ zdanie "Mamo, jesteś..." dowolnym miłym słowem, a my dopiszemy je na pudełku

UWAGA!

Na Twoje życzenie napiszemy na pudełku dowolne słowo, tak jak to możesz zobaczyć na zdjęciu. Wystarczy, że w komentarzu do zamówienia napiszesz, co ma znaleźć się na pudełku. Jeżeli nie otrzymamy informacji odnośnie tekstu na "owijce", zostawimy je puste. 

 

Udostępnij

Sprawdź inne Mafki:

Brak produktów